Menu
CZE
Infolinka +420 222 999 000
Hlava a krk

Jsme tu pro vás

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Moderní klinické pracoviště

Pražské protonové centrum je moderní klinické pracoviště, které se zaměřuje na léčbu pacientů s nádorovým onemocněním. Pro léčbu rakoviny v našem centru využíváme vysoce přesnou, účinnou a šetrnou metodu protonového záření. Díky této technologii, vynikajícím výsledkům, zkušeným odborníkům a profesionálnímu přístupu je pražské Protonové centrum řazeno mezi nejmodernější protonová centra světa.

Diagnostická vyšetření v PTC

V našem centru provádíme nezbytná diagnostická vyšetření pro určení vhodné metody léčby rakoviny. Disponujeme vybavením jako MR (magnetická rezonance) a PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií).

Individuální přístup k pacientovi

Našim pacientům věnujeme čas, pozornost a individuální přístup v průběhu celého procesu léčby. Dodržujeme nejpřísnější mezinárodní standardy, abychom poskytovali našim pacientům maximální kvalitu léčby a zajistili pacientům nejlepší možný komfort v průběhu léčby.

Naši odborníci jsou vám k dispozici

Naši odborníci vás budou provázet po celou dobu léčby v Protonovém centru a odpoví na všechny vaše dotazy, které souvisí s protonovou léčbou, jejími výhodami nebo zda je vaše diagnóza vhodná pro protonovou léčbu. Koordinátorky léčby vám pomohou s vyřízením veškeré administrativy a formalit, domluví vám konzultace s lékařem, budou vám kdykoliv k dispozici. V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte na koordinátorky léčby na telefonním čísle +420 222 998 989.

Spolupracujeme s odborníky

Protonové centrum spolupracuje odborníky na léčbu onkologických onemocnění v rámci Komplexních onkologických center, Specializované onkologické skupiny i s dalšími zdravotnickými institucemi. Dále spolupracujeme s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími vzdělávacími institucemi. Naší snahou je podpora vědy a výzkumu. Odborníci Protonového centra velmi přispívají k rozvoji oboru radiační onkologie i dalších onkologických specializací.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Chcete více informací o léčbě nádorů hlavy a krku?

‹ Zpět

Hlava a krk

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů