Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Hlava a krk

Jsme tu pro vás

Pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Moderní klinické pracoviště

Pražské protonové centrum je moderní klinické pracoviště, které se zaměřuje na péči o pacienty s nádorovým onemocněním. Pro léčbu rakoviny v našem centru využíváme vysoce přesnou, účinnou a šetrnou metodu protonového záření. Díky této technologii, vynikajícím výsledkům, zkušeným odborníkům a profesionálnímu přístupu je Protonové centrum řazeno mezi nejmodernější protonová centra světa.

Diagnostická vyšetření v PTC

V našem centru provádíme nezbytná diagnostická vyšetření pro určení vhodné metody léčby rakoviny. Disponujeme vybavením jako MR (magnetická rezonance) a PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií).

Individuální přístup k pacientovi

Našim pacientům věnujeme čas, pozornost a individuální přístup v průběhu celého procesu léčby. Dodržujeme nejpřísnější mezinárodní standardy a poskytujeme tak našim pacientům účinnou a přesnou terapii, maximální komfort a kvalitní péči na světové úrovni.

Naši odborníci jsou vám k dispozici

Naši odborníci vás budou provázet po celou dobu léčby v Protonovém centru a odpoví na všechny vaše dotazy, které souvisí s protonovou terapií, jejími výhodami nebo zda je vaše diagnóza vhodná pro tuto technologii. Koordinátorky léčby vám pomohou s vyřízením veškeré administrativy a formalit, domluví vám konzultace s lékařem, budou vám kdykoliv k dispozici. V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte na koordinátorky na telefonním čísle +420 222 998 989.

Spolupracujeme s odborníky

Protonové centrum spolupracuje s odborníky na léčbu onkologických onemocnění v rámci Komplexních onkologických center, Specializované onkologické skupiny i s dalšími zdravotnickými institucemi. Dále spolupracujeme s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími vzdělávacími institucemi. Naší snahou je podpora vědy a výzkumu. Odborníci Protonového centra velmi přispívají k rozvoji oboru radiační onkologie i dalších onkologických specializací.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Chcete více informací o léčbě nádorů hlavy a krku?

‹ Zpět

Hlava a krk

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde