Informace pacientům týkající sešíření nákazy
koronaviru (COVID-19) v ČR.
Hlava a krk

Centrum

PROTONOVÉ PÉČE

Pražské protonové centrum je moderní klinické pracoviště, které se zaměřuje na léčbu pacientů s nádorovým onemocněním. Pro léčbu rakoviny v našem centru využíváme vysoce přesnou, účinnou a šetrnou metodu protonového záření. Díky této převratné metodě, excelentním výsledkům a profesionálnímu přístupu je pražské protonové centrum řazeno mezi nejmodernější protonová centra světa.

V našem centru provádíme nezbytná diagnostická vyšetření pro určení vhodné metody léčby rakoviny. Disponujeme vybavením jako MR (magnetická rezonance) a PET/CT (spojené vyšetření počítačovou tomografií a pozitron emisní tomografií). Dodržujeme nejpřísnější mezinárodní standardy, abychom mohli našim pacientům poskytovat maximální kvalitu léčby rakoviny a zajišťovat nejlepší možný komfort pro pacienta v průběhu léčby.

Spolupracuje s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími vzdělávacími institucemi. Naší snahou je podpora vědy a výzkumu. Oborníci Protonového centra velmi přispívají k rozvoji oboru radiační onkologie i dalších onkologických specializací.

Pacient je pro nás prioritou. Snažíme se, aby se u nás pacient během léčby rakoviny cítil co nejlépe, komfortně a zároveň se mu dostalo nejkvalitnější možné péče.

Chcete více informací o léčbě nádorů hlavy a krku?

‹ Zpět

Hlava a krk

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde